نگارش 2.0.1

اجرای تمام امکانات نرم‌افزار در حالت DEMO امکان پذیر است.

امکان تولید فایل EXE از پاورپوینت

با حفاظت ساده ، و حفاظت با کدفعالسازی

ظاهر کاربرپسند

User-friendly UI


کلیات و فهرست مطالب:


نصب و استفاده از

Powerpoint Encrypter

حفاظت

با کدفعالسازی

حفاظت ساده

pptx2exe

سایر

نرم‌افزارهای‌محافظ

ماکرونویسی

در Powerpoint

آموزش‌استفاده از

Powerpoint

حفاظت‌استاندارد

Powerpoint

برنامه‌نویسی

Powerpoint


امکان مدیریت لیست مشخصات کاربران استفاده کننده از محتوای الکترونیکی تولید شده‌ی شما

توضیحاتی درباره نرم‌افزار TPE
حفاظت با کد سخت افزاری رایانه
حفاظت از فایل پاورپوینت
سایر نرم‌افزارهای محافظ
ماکروها و تکنیک های ماکرونویسی
پاورپوینت و استفاده از آن
قفلگذاری و حفاظت استاندارد پاورپوینت و متدهای مایکروسافت
کدفعالسازی مشتری

tpeمقدمه

آنچه که در این نرم‌افزار مشاهده خواهید کرد متفاوت با آنچه که تاکنون به عنوان محافظ فایل‌های پاورپوینت (احتمالا) تجربه کرده‌اید خواهد بود.

بنده به عنوان تهیه کننده‌ی نرم‌افزار TPE، سایر نرم‌افزارهای قفل‌گذار روی فایل‌های پاورپوینت را مورد تحلیل قرار داده‌ام؛ و پس از جمع‌بندی آنچه که وجود داشته، به این نتیجه رسیده‌ام که، باید نرم‌افزار جدیدی که دارای توانمندی‌های منحصر به فرد باشد ایجاد نمایم. در این راه، نرم‌افزارهای متعددی مورد بررسی واقع شده است، که از مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

PPtoexe Fco Orlando Magalhaes Filho

PPT to EXE Converter Enterprise

PPT to EXE Converter vaysoft

PPT Locker

Okdo All to PowerPoint Converter Professional

نتیجه بررسی‌ها به شرح زیر است:

 • تمامی نرم‌افزارهای قفل‌گذار بررسی شده، عموماً سعی نموده اند که نوعی فایل مستقل از پاورپوینت، ایجاد کنند. و به اصلاح ppt to exe هستند.
 • این فایل‌ها با نرم‌افزاری که با عنوانی (پاورپوینت ویـــور) Powerpoint viewer مطرح است کار می کنند.
 • مهمترین مشکلی که نرم‌افزار Powerpoint viewer دارد، این است که، نمی‌تواند فایل‌های پاورپوینت دارای ماکرو را پشتیبانی نماید.
 • این در حالیست که ماکروها، توانمندی‌های غیرقابل توصیفی را برای فایل‌های پاورپوینت پدید می‌آورند- که البته در ادامه به صورت مفصل به آنها خواهیم پرداخت.
 • نکته دیگری که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد - این است که - نرم‌افزارهای مورد بحث، توسط تهیه کننده این نرم‌افزار بررسی شده‌اند و  (در یک کلام شاده و گویا به راحتی - هک شدند.) یعنی می توان گفت که نرم‌افزارهای قفلگذار پاورپوینت برای حفاظت از فایل خیلی هم قوی نیستند.

در بررسی های انجام شده، فایل‌های محافظت شده توسط نرم‌افزارهای (PPtoexe Fco Orlando Magalhaes Filho، PPT to EXE Converter Enterprise ، PPT to EXE Converter vaysoft ، PPT Locker، Okdo All to PowerPoint Converter Professional ) به روش های حرفه‌ای و متدهایی که جایی برای توضیح آنها در این بخش نیست، هک شده‌اند.

مشکلات مشاهده شده در نرم افزارهای محافظ بررسی شده:

 • لو رفتن کامل فایل سند پاورپوینت
 • به هم ریختگی فایل اصلی و اکتفا به برخی از قابلیت‌های پاورپوینت، و بکار نگرفتن تمام امکانات فایل پاورپوینت پس از حفاظت از آن (افکت ها، انیمشن ها، ماکروها و ...)
 • افت و کاهش کیفیت به خصوص با تبدیل کردن فایل پاورپوینت به فیلم(در رابطه با محافظ هایی که سعی در محافظت به روش تولید فیلم دارند).

 در یک دوره پژوهشی، در جریان بررسی فایل‌های پاورپوینت و نرم‌افزارهای قفل‌گذاری، با نرم‌افزارهای قفل‌شکنی که در این زمینه در اینترنت به وفور یافت می شود نرم‌افزارهای مختلف و بویژه نرم‌افزار حاضر را مورد تحلیلی قرار داده ام، که از آنجمله می توان به مواردی - به عنوان قدرتمندترین آنها - اشاره کرد: 

نرم‌افزار باز کردن فایل های mdb (رمز دارد) نرم‌افزار مایکروسافت اکسس Microsoft ACCESS (که البته به خوبی فایل های Powerpoint  محافظت شده را هم باز می‌کند)

در جمعبندی می توان گفت که:

نخست: با اینکه شرکت مایکروسافت برای رمزگذاری بر روی فایل‌های پاورپوینت راهکارهایی را ارائه کرده است، ولی این راهکارها، خیلی جدی نیستند، و به راحتی تحت تاثیر نرم‌افزارهای قفل‌شکن واقع می‌شوند. در این میان به سایتی برخورد کردم که حتی نحوه بازگشایی قفل powerpoint را به روش دستی و از طریق نرم‌افزارهای ویرایش فایل xml توضیح داده بود.

دوم: به تعداد نرم‌افزارهایی که برای قفل‌گذاری روی فایل‌های پاورپوینت نرم‌افزار ایجاد شده است، به همان تعداد نرم‌افزارهایی برای بازگشایی فایل های قفلگذاری وجود دارد.

سوم: تمامی نرم‌افزارهای قفل‌گذار نوعی پرهیز از (عدم پشتیبانی) از قفل‌گذاری بر روی فایل‌های ماکرودار powerpoint (مانند ppsm و سایر پسوندهایی که این نرم‌افزار توانایی حفاظت از آنها را ارائه کرده) را از خود بروز می‌دهند، انگار همانطور که مایکروسافت سعی می کند خیلی جدی به رمز گذاری بر روی فایل‌های پاورپوینت فکر نکند، و حتی مایکروها را خیلی جدی در powerpoint به کاربر برای رمزگذاری پیشنهاد نمی‌کند، سایر نرم‌افزارها هم این بخش را کاملا نادیده گرفته اند.

چهارم: برخی از نرم‌افزارهای موجود سعی می‌کنند شکل فایل powerpoint را از حالت اصلی به حالتی دیگر تبدیل کنند که مشکلات جدیدی پدید می آورند؛که به برخی از این مشکلات، اشاره می کنیم:

 • تبدیل سندهای پاورپوینتی به فیلـــم: مهمترین مشکلی که در این نوع تبدیل‌ها وجود دارد، از دست رفتن امکان تولید محتوای تعاملی(interactive) است، و از دست رفت کیفیت اجزاء در پاورپوینت است.
  • یکی از مهمترین امکان پاورپوینت تولید محتوای تعاملی(interactive) است: منظور از تعاملی بون یعنی کاربر روی یک موضوع کلیک کند و بحث مورد نظرش وارد شود.
  • کاهش کیفیت تصاویر - نسبت به آنچه در پاورپوینت دیده می‌شود : از آنجا که پاورپوینت با شیپ (Shape) ها و فونت(Font) ها کار می کند، هم کیفیت بالاتری دارد و هم حجم فایل پاورپوینت به مراتب کمتر از فیلم خواهد بود.

 • تبدیل پاورپوینت به عکـس(تصویر): این نوع تبدیل نه تنها دو خاصیت مهم بالا یعنی کیفیت و حذف خاصیت تعاملی پاورپوینت را به همراه دارد، بلکه باعث چشم پوشی از دیگر امکانات مهم پاورپوینت یعنی ترنزیشن ها و انیمشن ها نیز می شود.
  • منظور از ترنزیشن‌ها و انیمیشن‌ها، افکت‌ها و حرکات زیبای جابجایی بین اسلایدها و حرکت جزئیان در اسلاید است.
  • یکی ازقابلیت های مهم پاورپوینت های 2010 و 2013 به یعد افکتهای زیباتری است که در Powerpoint، ارائه شده در 2013 و 2016 و 2019 و ... است، این توانمندی ها روز به روز در Powerpoit رو به رشد هستند، و نمی توان از زیبایی آنها چشم پوشی کرد.

 • تبدیل سندهای پاورپوینتی به فلــش(Flash): این نوع تبدیل گرچه از دو نوع تبدیل بالا موثرتر به نظر می‌رسد، اما هنوز هم در این نوع تبدیل حذف ترنزیشن(Transitions) ها و انیمشن(Animation) های زیبای پاورپوینت کاملا مشهود است.
  • ضمن اینکه از آنجا که رشمت HTML5 جایگزیت Flash شده است دیگر این فرمت (SWF) ، پشتیبانی نمی‌شود.

 • این وضعیت فقط توسط افرادی که از پاورپوینت استفاده جدی می‌کنند کاملا قابل مشاهده است، بخصوص تفاوت محرض ترنزیشن ها و انیمشین های پاورپوینت 2010 و 2013 با دیگر افکتهای نرم‌افزارهای مشابه (مانند: فلش Flash)، باعث می شود که یک تولید کننده اثر پاورپوینیت با تبدیل اثرش به فلش(Flash) موافقت نکند، چرا که به هیچ وجه - نوع ظهور و تغییر اسلایدها از طریق ترانزیشن و یا حرکت موضوعات در اسلایدها که با اصطلاح انیمیشن از آنها یاد می شود-  توسط حتی نرم‌افزار قدرتمند فلش قابل شبیه سازی نیست.
  • {اگر هم تاکنون موافقت می کرده احتمالا به خاطر این بوده که راه دیگری برای محافظت از اثرش نداشته است.}

آنچه که در بررسی‌های خود به آن رسیدم - و متد اصلی رمز گذاری و قفل‌گذاری فایل‌های پاورپوینت شد- چه بود؟

 1. در بررسی‌ها، متوجه شدم، که بسیاری از توانمندی‌های PowerPoint بدون استفاده از ماکروها بدون استفاده باقی مانده است.
 • ماکروها: ابزارهای برنامه‌نویسی موجود در پاورپوینت هستند، که به کاربر این امکان را می دهد که بتواند در شرایط مختلف برای فایل پاورپوینت برنامه ریزی نماید.
 • چند مثال: شروع مجدد انیمیشن‌های یک اسلاید، خروج از پاورپوینت، دریافت اطلاعات از کاربر، نمایش جمع‌بندی اطلاعات و محاسبات به کاربر، نمایش نمودار و گزارشات پویا به مخاطب و ...(در این‌باره در قسمت ماکروها توضیحاتی ارائه شده است)
 1. به این نتیجه رسیدم، که می‌توان با در هم آمیختن امکانات قفل‌گذاری روی پاورپوینت به نحوی که یک شبکه متناظر و منتظر، پدید‌آید و به اصطلاح با پدید‌آوردن یک سری شرایط تارانکبوتی در هم پیچیده، اطلاعات موجود در فایل پاورپوینت را بیشتر از آنچه که نرم‌افزارهای دیگر سعی در حفاظت آن دارند، محافظت کرد.
 2. هر چند در این رابطه شخص استفاده کننده از پاورپوینت در حفاظت از فایل پاورپوینت خود بیشتر باید مداخله کند، اما همین ورود هوش انسانی به این بخش(یعنی: حفاظت از فایل‌ها)، می‌تواند همراه با نبوغ و نظارت هوشمندانه‌تری از هک فایل پاورپوینت به شدت بکاهد. روش های ورود کاربر آموزش داده می شود. (ما سعی داریم هم در همین وب سایت اینکار را انجام دهیم)
 3. مهمترین، نکته‌ای که منجر به تولید نرم‌افزار شده است خاصیت آیینه‌ای حافظه( RAM ) و هارددیسک است.

 • آنچه هنگام اجرای یک نرم‌افزار اتفاق می‌افتد آنست که فایل نرم‌افزار از هارددیسک به حافظه RAM منتقل می‌شود، در این حالت حافظه RAM مانند آیینه‌ای صاف و شفاف، تمام اطلاعاتی را که مورد نیاز رایانه برای اجرای آن‌است - از هارددیسک - در خود نشان می‌دهد. این محتوا -که در هارددیسک به صورت فایل است- به هیچ وجه در دسترس کاربر نیست و تا اجازه برگشت اطلاعات به هارددیسک اتفاق نیافتد نمی‌توان اطلاعات حافظه RAM را به هارددیسک کپی کرد، اگر هم بتوان اینکار را کرد از آنجا که در حافظه اطلاعات بی‌شماری قرار دارد، بدست آوردن آدرس شروع و پایان یک فایل بسیار سخت است (البته برای کاربر نه برنامه نویس متخصص است)، چون ساختار حافظه با هارددیسک بسیار متفاوت و زبان آن زبان سطح پایین(صفر و یک) است. لذا به این ترتیب می‌توان هنگام اجرای یک فایل توسط PowerPoint درخواست بارگذاری فایلی(فیک و ساده) را به PowerPoint داد؛ بعد از اینکه نرم‌افزار PowerPoint فایلی را به صورت موقت در حافظه بارگذاری کرد، رایانه  (و اجرای  نرم‌افزار  PowerPoint) را دچار وقفه می‌کنیم، سپس فایل موقت و فیک را که اکنون در حافظه RAM قرار دارد، (به روشی خاص) اصلاح می‌کنیم.
 • نخست، هنگامی که نرم‌افزار PowerPoint، می‌خواهد فایل هدف‌گذاری شده را در حافظه قرار دهد، فایلی را به آن معرفی می‌کنیم که فایل (فیک و خالی) است، چرا که محتوای فایل برای نرم‌افزار PowerPoint  اهمیت ندارد -در این مرحله- فقط سایز فایل و ساختار فایل و بخصوص هدر(Header) فایل برای نرم‌افزار PowerPoint اهمیت دارد، در این لحظه می‎توان هر فایل پاورپوینتی را به نرم‌افزار PowerPoint، برای بارگذاری معرفی کرد حتی اگر فایل مزبور فایل شما نباشد. پس از بارگذاری کامل فایل، و قبل از خواندن محتوای آن، توسط نرم‌افزار PowerPoint، یک وقفه(Interrupt) در کار پاورپوینت ایجاد می‌کنیم، سپس محتوای فایل بارگذاری شده در حافظه RAM را با آنچه که در فایل EXE محافظت شده پنهان و رمزگذاری شده است، جابجا می‌کنیم؛ در واقع فایلی که در هارددیسک به صورت موقت تولید شده و در اختیار نرم‌افزار PowerPoint  قرار داده شده است، شبیه به فایل پنهان در نرم‌افزار حفاظت شده است نه خود فایل حفاظت شده؛ در مرحله وقفه ایجاد شده در کار نرم‌افزار PowerPoint ، محتوای اصلی یعنی فایل حفاظت شده جایگزین فایل بارگذاری شده در حافظه RAM، می‌شود، پس از تعویض محتوای اصلی با محتوای (فیک قبلی)، اجازه ادامه کار به نرم‌افزار PowerPoint   داده می‌شود(وقفه برطرف می‌گردد)، در این مرحله، نرم‌افزار PowerPoint  ، به جزئیات فایل توجه می‌کند. و یکی-یکی و با سرعت بسیار زیاد ایجاد بارگذاری و سازماندهی و محاسبه می‌نماید.
 • شما به عنوان تولیدکننده محتوای PowerPoint، باید دقت کنید، شرایطی را فراهم نکنید که PowerPoint اقدام به Save As ... محتوای شما نماید، چرا که در این صورت اتفاقی خواهد افتاد که مطلوب شما نیز نیست؛ خوشبختانه در حالت عادی، چنین وضعتی (یعنی امکان -ذخیره به نام- Save As…) برای PowerPoint متعارف نیست.
 • وقفه‌های نرم‌افزاری (software interruptions) در نتیجه دستورالعمل int در یک برنامه در حال اجرا تولید می‌شوند.

  برنامه‌نویس می‌تواند با دادن دستور int یک وقفه نرم‌افزاری تولید کند. بدین طریق بلافاصله اجرای برنامه فعلی را متوقف می‌کند و CPU را به روتین وقفه هدایت می‌کند. برنامه‌نویس از طریق وقفه‌ها می‌تواند در برنامه با وسایل جانبی ارتباط برقرار کند. استفاده از وقفه‌ها باعث کوتاهتر شدن کد برنامه و درک آسان‌تر و اجرای بهتر آن می‌شود. بیشتر سیستم عامل‌ها از C-based استفاده می‌کنند.


 • منابع برای مطالعه بیشتر:

https://fa.wikipedia.org/wiki/

http://www.signal.uu.se/Staff/pd/DSP/Doc/ctools/apxc.pdf

https://en.wikipedia.org/wiki/Interrupt

https://www.tutorialspoint.com/embedded_systems/es_interrupts.htm


توضیحاتی درباره نرم‌افزار Powerpoint Encrypter

نصب نرم‌افزار:

نصب نرم‌افزار با سرعت انجام می‌شود. جمعا سه پنجره برای نصب نرم‌افزار دیده می‌شود.

که همگی شبیه به‌هم هستند:

1-پنجره خوش‌آمدگویی و اجازه‌ی نصب

2-پنجره فرآیند نصب

3-پنجره اعلام انجام موفقیت‌آمیز نصب نرم‌افزار.

پس از نصب می‌توانید روی دکمه Help برای نمایش همین راهنما، و یا Run برای اجرای نرم‌افزار کلیک کنید.

پس از پایان عملیات نصب ، نرم‌افزار TPE  در رایانه شما، اجرا می شود.


ایجاد فایل جدید PowerPoint محافظت شده

این نرم‌افزار می‌تواند به دو صورت از فایل شما حفاظت کند.

روش اول، حفاظت ساده: در این روش فقط فایل PowerPoint شما به یک فایل EXE تبدیل می‌شود.
• در این روش صرفا محتوای پاورپوینت، از دسترس کاربر استفاده کننده از آن خارج شده است.
• برای اجرای فایل باید کاربر نرم‌افزار Microsoft Office PowerPoint را نصب کرده باشد.
• پس از تولید فایل EXE در رایانه تولیدکننده محتوا، فایل EXE در سایر رایانه‎ها، به شرطی اجرا می شود که تولیدکننده محتوا نرم‌افزار PowerPoint Encrypter را فعال کرده باشد.
• فایل EXE تولید شده در رایانه تولیدکننده محتوا، حتی بدون فعالسازی نرم‌افزار PowerPoint Encrypter، کار می‌کند.

روش دوم، حفاظت با کدفعالسازی: در این روش فقط فایل PowerPoint شما به یک فایل EXE تبدیل می‌شود.
• در این روش محتوای پاورپوینت، از دسترس کاربر استفاده کننده از آن خارج شده است.
• برای اجرای فایل باید کاربر نرم‌افزار Microsoft Office PowerPoint را نصب کرده باشد.
• کاربران محتوای باید شماره سریال سخت افزاری (شماره سریال CPU)، را برای تولید کننده محتوا ارسال کنند.
• نرم‌افزار تولید شده که حاوی فایل PowerPoint است در شناسایی و اعلام شماره سریال سخت‌افزاری (شماره سریال CPU) کاربر به او کمک می‌کند، و شماره را اعلام می‌کند.
• تولید کننده محتوا، برای کاربر محتوای خود در رایانه خود کدفعالسازی ایجاد کرده و به کاربر ارائه می‌کند.
• کاربر محتوا کد را در محل مربوطه Paste با تایپ نموده و محتوا توسط Powerpoint نمایش داده می‌شود.
• پس از تولید فایل EXE در رایانه تولیدکننده محتوا، فایل EXE در سایر رایانه‎ها، به شرطی اجرا می شود که تولیدکننده محتوا نرم‌افزار PowerPoint Encrypter را فعال کرده باشد.
• فایل EXE تولید شده در رایانه تولیدکننده محتوا، حتی بدون فعالسازی نرم‌افزار PowerPoint Encrypter، کار می‌کند.

راهنمای حالت‌های اجرای محتوای محافظت شده در رایانه‌های مختلف و در شرایط مختلف

حفاظت از فایل پاورپوینت (ساده)

محافظت از فایل PowerPoint به صورت ساده
در این روش فایل PowerPoint شما به یک فایل اجرایی با پسوند EXE، تبدیل می‌شود. کاربر محتوای شما به هیچ عنوان به فایل PowerPoint شما دسترسی نخواهد داشت، و برای دیدن محتوای تولیدی شما، فقط باید فایل EXE را اجرا کند. 
اگر هنگام استفاده از این نوع محافظت، نرم‌افزار حفاظت PowerPoint Encrypter، را فعال نــکرده باشید، فایلEXE تولید شده فقط در رایانه شما، اجرا خواهد شد و در هیچ رایانه دیگری اجرا نمی‌شود، لذا این فرصت فراهم می‌آید تا شما از نحوه عملکرد فایل EXE تولید شده،در رایانه خودتان مطلع شوید(DEMO).
ابتدا پنجره نرم‌افزار Minimize، می شود، فایل مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید، و فایل EXE در مسیری که فایل قرار دارد تولید می شود.
حفاظت از این فایل‌ها پشتیبانی می شود:
در بررسی بعمل آمده بهترین فایل‌های پاورپوینت که نسبت به بقیه فرمت‌ها، دارای وضعیت حفاظتی بهتری هستند این پسوندهای هستند، بقیه پسوندها، به دلیل امنیتی پشتیبانی نمی‌شوند:
*.pptx , *.pptm , *.potx , *.potm , *.ppsx , *.ppsm

حفاظت با کد سخت افزاری رایانه

محافظت از فایل PowerPoint با کدفعالسازی

حفاظت از این فایل‌ها پشتیبانی می شود:
در بررسی بعمل آمده بهترین فایل‌های پاورپوینت که نسبت به بقیه فرمت‌ها، دارای وضعیت حفاظتی بهتری هستند این پسوندهای هستند، بقیه پسوندها، به دلیل امنیتی پشتیبانی نمی‌شوند:
*.pptx , *.pptm , *.potx , *.potm , *.ppsx , *.ppsm

با این روش فایل PowerPoint شما به یک فایل اجرایی با پسوند EXE، تبدیل می‌شود. هنگام اجرای فایلEXE، شماره سریال پردازشگر (CPU) رایانه کاربر استفاده کننده از محتوا، اعلام می‌شود؛ کاربر باید کد را برای شما(تولیدکننده محتوا)، ارسال کند، و از شما کدفعالسازی دریافت نماید(کدفعالسازی دائمی است).
ابتدا پنجره نرم‌افزار محافظتMinimize، می شود، فایل PowerPoint مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید، و فایل EXE در مسیری که فایل PowerPoint قرار دارد تولید می شود.
امکان نمایش فایل محافظت شده با کدفعالسازی در حالت Demo، فقط در همین رایانه وجود دارد.
قبل از تولید محتوا با کد فعالسازی به نکات زیر توجه کنید:
1. آدرس وب سایت موسسه شما مهم است، کاربران محتوای شما با این آدرس به شما تماس خواهند گرفت.
برای تنظیم این اطلاعات به بخش «اطلاعات مؤســسه تولیـد محتوای الکترونیکی من»، مراجعه کنید.
2. آدرس پست‌الکترونیکی شما مهم است، کاربران محتوای شما با این آدرس به شما تماس خواهند گرفت.
برای تنظیم این اطلاعات به بخش «اطلاعات مؤســسه تولیـد محتوای الکترونیکی من»، مراجعه کنید.
3. شماره‌تماس‌ یا آدرس شبکه اجتماعی شما مهم است، کاربران محتوای شما با این آدرس به شما تماس خواهند گرفت.
برای تنظیم این اطلاعات به بخش «اطلاعات مؤســسه تولیـد محتوای الکترونیکی من»، مراجعه کنید.
4. نام فایل PowerPoint شما، که قصد حفاظت آنرا دارید مهم است، این نام به عنوان نام پروژه به عنوان مبنای حفاظت از فایل PowerPoint شما قرار خواهد گرفت و صدور کد فعالسازی بر این اساس است.
5. شماره سریال CPU و کدفعالسازی شما نیز اهمیت دارد، لذا از درستی کدفعالسازی خود برای انجام درست کار حفاظت و پشتیبانی کاربران خود مطمئن شوید.

البته امکان تولید فایل حفاظت شده، به هر دو روش ساده و باکدفعالسازی، بدون فعالسازی نرم‌افزار برای بررسی دموDEMO، وجود دارد.

کدفعالسازی مشتری 

 • تولید کدفعالسازی جدید برای کاربران

 • مدیریت کاربران تولیدات محتوا

 • اطلاعات موسسه تولید محتوا

تولید کدفعالسازی جدید برای کاربران

اگر هنگام استفاده از این بخش، نرم‌افزار محافظت از فایل‌های پاورپوینت را فعال نــکرده باشید، این بخش کار نمی‌کند. اگر از روش محافظت از فایل های PowerPoint، به روش حفاظت با کدفعالسازی، استفاده کرده باشید، کاربر محتوای شما نیاز به کدفعالسازی برای اجرای فایل EXE تولید شده خواهد داشت، کاربر یک شماره سریالCPU که به صورت W128xxxxxxxxxx است، برای شما ارسال می‌کند، و شما کدماشین(سخت افزار) ]شماره سریالCPU [ را در محل مربوطه در همین صفحه Paste، می‌کنید