نرم افزار نمایش محتوای فایل vcf به خصوص فایل های vcf موبایل.

شما هم تاکنون با این موضوع روبرو شده اید، که وقتی فایل vcf ی را از موبایل خود به رایانه منتقل می کنید و می‌خواهید محتوای آنرا ببینید با حروف نا خوانا(مانند این عبارات:  ظ…ط­ط³ظ† ط¢ط±ط´ ) روبرو می شوید؛ نه تنها این اتفاق خوش‌آیند نیست، از آن بدتر این است که به تعداد افرادی که مخاطب دارید باید صفحه‌ای را که مرتبا باز می شود را ببندید.


این سئوال پیش می‌آید که آیا بهتر نبود تمامی مخاطبان در لیستی نمایش داده می شندو وقتی روی نام هر فرد که از لیست کلیک می کردیم، مشخصات آن نمایش داده می‌شد؟

و پاسخ این است: از نرم افزار مرورگر دفترچه تلفن Tavafi.ir استفاده کنید، چرا که vcfviewer، یک لیست در سمت راست نمایش می‌دهد و تمامی افرادی که در فایل vcf وجود دارد را در آن فهرست می‌کند، ضمنا اگر متن‌های فارسی توسط کامپیوتر یا موبایل در فایل دفتر تلفن  vcf وارد شده باشند، این موضوع را تشخیص می دهد و نهایتا متون را به نحوی به شما نمایش می دهد که کاملا خوانا باشند.

با دانلود و اجرای این نرم افزار در رایانه علاوه بر اینکه اگر بر روی فایل vcfی کلیک کنید، ناخوانا دیده نخواهد شد، بلکه تمامی افرادی که فایل دفترچه تلفن هستند در لیستی نمایش داده می شوند، که با کلیک روی هر یک می توانید مشخصات ایشان را ملاحظه فرمائید.

این فیلم را ببینید

نمایش فیلم در آپارات


معرفی یک نرم افزار مشابه

نرم افزار تبدیل فایل اکسل به دفترچه تلفن اندروید فارسی ( و برعکس)

اگر فایل های اکسل Excel آماده ای دارید که می خواهید فقط آنها را به دفتر تلفن گوشی همراه تبدیل کنید می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید.

این نرم افزار علاوه بر تبدیل فایل اکسل به فایل vcf (دفتر تلفن همراه) برعکس این کار را هم انجام می دهد، یعنی با این نرم‌افزار می توانید دفتر تلفن گوشی همراه خود را به فایل Excel تبدیل کنید.