راه حل مشکل تاریخ 1400  به بعد نرم افزار حسابداری پدیده!

برای آنکه مطمئن شوید که ‌نرم‌افزار می‌تواند فایل شما را درست تبدیل کند، می توانید فایل مورد نظرتان را به واتساپ شماره 09105363463 ارسال کنید.


نرم افزار پدیده، نرم افزاری تحت DOS است که گزارشات حسابداری تحت DOS را چاپ می کند.

این نرم افزار از سال 1357 تا سال 1399 کار می کند.

این در حالیست که هنوز بسیاری از حسابداران شرکت ها هنوز از این نرم افزار استفاده می کنند.

با این موضوع مشکل دارند، چون دیگر تاریخ جدید را نمی توان در این نرم افزار وارد کرد، اما راه حل این مشکل چیست؟


خوشبختانه می توان تاریخ ورود به این نرم افزار را سال 1360 انتخاب کرد همچنین می توان سال ثبت مدارک حسابداری را از سال 1360 به بعد تنظیم کرد.

نرم افزار حسابداری تحت DOS با قابلیت اجرا در Windows 10 حتی 64 بیتی :: نرم  افزار حسابداری تحت DOS

بعد از تنظیم سال سند بر روی 1360 و بعد از آن اکنون می‌توانید با این نرم‌افزار ، گزارش TEXT تولید شده نرم‌افزار را به نحوی اصلاح کنید که کلیه تاریخ‌های سال 1360 به بعد را به 1400 به بعد تغییر دهد و بدینوسیله چاپ گزارش‌ها به نحوی که مد نظر شما است تنظیم شود.

نرم افزار پدیده را به نحوی تنظیم کنید که خروجی گزارش را بر فایل TEXT صادر کند.

فایل نرم‌افزار ، را در مسیری که PADIDEH3 در آن فایل TEXT را تولید می کند، قرار دهید، هر بار که این فایل را اجرا می کنید، کلیه تاریخ های 60 و بعد از آن به 1400 تبدیل خواهد شد.

اگر می خواهید تاریخ 1361 را به تاریخ 1401 تیدیل کنید نرم افزار را که دارای نام  60  است را به 61 تغییر نام دهید.

60.exe

61.exe

و ...

با اجرای نرم افزار تاریخ های موجود در فایل TEXT.txt، که در سال 60 باشند به 1400 تبدیل می شوند.

این فیلم را ببینید

این نرم افزار به نحوی تنظیم شده است که اعمال زیر را نیز انجام می دهد:

  • کد فعالسازی آن برای هر رایانه دائمی و بر اساس شماره سریال CPU هر سیستم است.
  • کلیه تاریخ‌های سال 60 و 61 و 62 و 63 و 64 و ... به تاریخ‌های 1400 و 1401 و 1402 و ... تبدیل می‌کند.
  • اگر در جایی از فایل TEXT.txt گزارش مثلا تاریخ سال 60 وجود داشته باشد و امکان درج 1400 باشد، آنرا به 1400 تغییر می دهد، اگر میسر نباشد آرا به 400 و اگر باز هم مسیر نباشد آنرا به 00 تغییر می‌دهد، بنابراین مثلا تاریخ 60/09/25 به تاریخ های 00/09/25 یا 400/09/25 و یا 1400/09/25 تغییر می‌یابد.
  • کلیه فایل‌هایی که با عبارت TEXT شروع شوند مانند: TEXT و TEXT1 و TEXT2 و ... را در مسیر حضور خود می‌یابد و تغییرات را در آنها اعمال می‌کند.
  • این نرم افزار کاملا خودکار کار می‌کند وبسیار هوشمند است.
  • در پایان هر تبدیل پیام زیر نمایش داده می‌شود، که اگر نخواسته باشید این پیام نمایش داده شود می‌توانید هنگام فرخوانی فایل 60 از پارامتر done استفاده کنید که این پیام نمایش داده نشود.


خرید کد فعالسازی نرم افزار:

خرید کد فعالسازی نرم افزار به صورت آنلاین و پرداخت اینترنتی انجام می شود، و نیاز به تماس ندارد.

بعد از دانلود نرم افزار، خود نرم افزار شماره سریال سخت افزاری رایانه شما را پیدا میکند و هنگامی که روی لینک آبی رنگ Get Activation code کلیک می کنید به سایت متصل شده و کد شما را به همین وب سایت ارسال می کند تا برای پرداخت وجه کد فعالسازی و دریافت کد فعالسازی به شما کمک نماید.

پس از دریافت کد فعالسازی کد را کپی کنید و در پنجره دریافت کد فعالسازی روی دکمه Paste کلیک کنید، سپس روی دکمه Active کلیک کنید.

کد فعالسازی در فایلی کنار مسیری که فایل 60 در آن قرار دارد - در فایلی با نام سماره سریال سخت افزاری CPU رایانه شما- ذخیره می شود.


یک فایل با پسوند bat در کنا فایل text.txt خود ایجاد کنید و فایل 60 را هم در کنار همین فایل کپی کنید داخل فایل bat این دستورات را بنویسید:

P.bat


60.exe

print TEXT.txt


ابتدا تاریخ ها در فایل TEXT.txt اصلاح می شوندو سپس چاپ می شوند.

همچنین این دستورات نیز موفق هستند:

P.bat


60.exe

copy TEXT.txt LPT1


سویچ‌های نرم افزار :

قبل از توضیح پیرامون پارامترها برخی از تنظیمات نرم افزار را شرح می دهیم:

  • یک فایل به شماره سریال رایانۀ شما کنار نرم‌افزار به صورت خودکار پس از فعالسازی ایجاد می‌شود که حاوی کد‌فعالسازی نرم‌افزار می‌باشد.
  • نرم افزار از نگارش 1.2.0 به بعد از فایل delimit.txt کاراکتر جداکننده عدد سال از ماه و روز را برداشت می‌کند. فایل delimit.txt حاوی یک کاراکتر است که در کدپیج‌های مختلف برای عبارت / که سال تاریخ را از ماه و روز جدا می‌کند استفاده می‌شود، اگر جدا کننده تاریخ در گزارش ها کاراکتر / است آنرا تنظیم کنید در غیر اینصورت کاراکتری که به صورت پیشفرض در این فایل وجود دارد و به صورت خودکار نیز ایجاد می شود مبنای تشخیص عدد تاریخ از سایر مقادیر خواهد بود.

از آنجا که استفاده از این نرم افزار برای کد پیج های مختلف مورد استفاده قرار می گرد حسب نیاز سویچ‌هایی به آن اضافه شده است که در زیر به تشریح آنها خواهیم پرداخت:

پارامترهای زیر برای تنظیم نرم افزار در کدپیج های مختلف کاربرد دارد.

پارامتر fa، روش استفاده به صورت زیر است:

60.exe fa

کاربرد پارامتر fa: برای تنظیم ماژولهای عددی است که در کدپیج قرار دارد، در برخی از کد پیج ها بجز اعداد 0 تا 9 که با کاراکترهای 48 تا 57 کدهای اسکی ASCII مشخص می شود از ماژولهای عددی سری 128 تا 137 کدهای اسکی نیز استفاده می شود.

اگر تعداد بیشتری ماژول عددی دارید یا فقط یک ماژول عددی دارید، اعداد را در این فایل متنی تنظیم کنید برای اینکار از نرم افزار DN استفاده کنید.

دانلود نرم افزار DN

نرم افزار برای فایلهای همنام که دارای شماره باشند امکان تبدیل سری را نیز دارد.

مثلا اگر شما فایل ها را به نام‌های text.txt و text1.txt و text2.txt و text3.txt و ... نامگذاری کرده باشید همه فایل های اینچنین نامگذاری شده همزمان تبدیل خواهند شد.